Пляжі у Бердянську: докладні огляди з фото та відгуками

Нижче розташований список всіх основних пляжів Бердянська та Бердянської коси. Перейшовши за посиланнями ви зможете отримати докладну інформацію з фото, відео та відгуками про кожного Бердянський пляж. Усю інформацію зібрано наприкінці сезону минулого року. Щомісяця ми намагаємося оновлювати огляд, якщо відбувалися якісь зміни.

Також хочемо звернути вашу увагу, що прохід на усі пляжі Бердянська має бути БЕЗКОШТОВНИМ (відповідно до законодавства). Платними на пляжі можуть бути додаткові послуги. наприклад: оренда шезлонгів та парасольок, місць під навісами, стоянка під автомобіль.

Пляж санаторію БердянськПляж санаторію Бердянськ Підходить для мешканців району "Курорт". Один з найпопулярніших пляжів на самому початку Бердянської коси. Актуальний для людей з обмеженими можливостями, так як має пандус із перилами для спуску в море.

Нудистський пляж у БердянськуНудистський пляж Найближчі мікрорайони "Ближня коса" та "Курорт". Цей пляж - ідеальне місце для любителів "вільної засмаги". Прихований від основних потоків відпочиваючих та цікавих.

Початок Бердянської косиПляж "Початок Бердянської коси" Цей пляж зручний для тих, хто мешкає в районі "Курорт" і ходить на лікувальні грязі озера Довге. Його довжина понад 500 метрів, тому тут завжди є місце, коли інші пляжі переповнені.

Далека коса: дикий пляжПляж на Далекій косі Найвіддаленіший від центру Бердянська та цивілізації, пляж. Тут немає ніякого сервісу та зручностей – тільки море, чистий пісок, широкий берег, свобода від людей та шуму.

Солом'яний пляж у БердянськуСолом'яний пляж (Солома) Найвідоміший і найпопулярніший пляж на Близькій косі. За рахунок довжини 400 метрів робить його комфортним для відпочинку навіть у пік літнього сезону. З центру Бердянська можна дістатися маршруткою.

Нижній пляж АКЗ у БердянськуНижній пляж АКЗ Зручний для відпочиваючих у районах "АКЗ", "Дачі Південний", "Дачі Веселка". Неглибокий – підходить для дітей. Низькі ціни на їжу та напої. До найближчої зупинки у центр 10 хвилин. Найдальший пляж від центру затоки.

Пляж Малібу в БердянськуПляж Малібу АКЗ (3-я дамба) Зручний для відпочиваючих у районах "АКЗ", "вулиця Сухарєва", "Дачі". Найбільший міський пляж з боку Бердянської затоки. Розвинена інфраструктура: кафе, туалети, кабінки перевдягання, прокат парасольок/шезлонгів.

Третій пляж Острів ЩастяТретій пляж (Острів Щастя) Підходить для мешканців районів "Слобідка", "Піски", "Колонія", "Курорт". Найпопулярніший пляж Слобідки зі своїми атракціонами та дитячим містечком. Великий вибір житла поблизу.

Пляж Лодкова станція в БердянськуПляж Лодкова станція Підходить для відпочиваючих у районах "Ліски", "Азмол". Невеликий затишний пляж біля причалу №2. Не багатолюдний і глибший за сусідні пляжі на Лисках. Немає точок живлення та інфраструктури. Поруч зупинка.

Бердянськ: Центральний міський пляжЦентральний міський пляж Підходить для відпочиваючих у районах "Центр", "Набережна", "Нагірна", "Піски". Розташований біля Приморської площі та популярної у туристів Ротонди. Це найвужчий та багатолюдний пляж у Бердянську.

Пляж СонячнийСонячний пляж Відмінний широкий пляж на Середній косі. Встановлено близько 200 парасольок. Тут є кам'яний насип із двома міні бухтами – рекомендуємо відпочиваючим, які хочуть ще й поробити на пеленгаса.

Пляж Лагуна на Бердянській косіПляж Лагуна Напевно, найідеальніший пляж на Бердянській косі для купання дітей — бо всередині нього є два невеликі дрібні озера. А одне з озер ще й із фонтаном із морської води.

Пляж Майамі на Середній косіПляж Майамі Цей пляж можна порекомендувати, як найкращий на Середній косі. Крім зручного розташування, на Майамі є вся необхідна інфраструктура для комфортного відпочинку протягом усього дня.

Перший пляж на ЛіскиПляж Лиски №1 Підходить для мешканців районів "Ліски", "Нагірна частина", "Азмол", "Центр". Через малу глибину моря його іноді називають "дитячим пляжем". У сезон велика перевантаженість відпочиваючими.

Другий пляж на ЛискиПляж Лиски №2 Підходить для мешканців районів "Ліски", "Нагірка", "Азмол", "Центральна частина". Ідеальний для відпочинку та купання з дітьми. Довше ніж Перший пляж на Лисках.

Третій пляж на ЛискиПляж Лиски №3 Зручний для районів "Ліски" та "Азмол", що проживають у приватному секторі. Компактний (всього 130 метрів завдовжки) пляж по сусідству з човновою станцією.

Пляж Дзержинець у БердянськуПляж Дзержинець Підходить для мешканців районів "Слобідка", "Колонія", "Курорт". Упорядкований пляж з навісами від дитячого оздоровчого табору "Криворізький Гірник". Його можна відвідувати, якщо в цей час немає дитячих гуртів із табору.

Пляж Дикий Верхова у БердянськуПляж Верхова (Дикий пляж) Рекомендуємо для відпочиваючих у районах "Верхова", "Макорти", "Курорт". Є безлюдні місця, де можна встановити намет чи розбити кемпінг.

Дитячий пляж у БердянськуДитячий пляж санаторію Бердянський Популярний у відпочиваючих на самому початку Бердянської коси та району "Курорт". За 20 метрів розташоване озеро Червоне з лікувальним брудом.

Пляж Бухта в БердянськуПляж Бухта Один із найперших пляжів при в'їзді на Бердянську косу. За 100 метрів зупинка маршруток із центральної частини міста. Зручно, якщо хочеться на косу, але не хочеться далеко їхати.

Пляж на шпилі в БердянськуПляж на Шпилі Розташований на території ландшафтного заказника «Оголовок Бердянської коси». Це майже безлюдний острів. Немає під'їзду на авто та будь-яких зручностей. Але є тиша, море та природа.

Пляжі Бердянська: що можуть порадити самі бердянці.

Перлиною Приазов'я називають затишне місто Бердянськ. У 2005 році йому надали звання курорту державного значення, завдяки природним умовам: цілющим грязям, клімату, морю та наявності розвиненої інфраструктури. Влітку його заповнюють туристи та відпочиваючі — чисельність мешканців зростає до мільйона людей. Який пляж більш комфортний для відпочинку? Де вигідніше винайняти житло, щоб не витрачати час на проїзд до Азовського моря? Спробуємо розібратися у цих питаннях.

1. Центральний пляж біля Приморської площі.

Місцеві жителі тут не купаються, адже поряд працює морський торговельний порт, і ходять екскурсійні кораблики, а Набережною гуляють сотні туристів. Зате, будучи тут, ви не пропустіть вечірні концерти на головній сцені міста, а після купання завітайте до луна-парку «Рандеву» або перекусіть в одному з численних ресторанів, які зосереджені поблизу.

2. Пляж "Острів Щастя".

Розташований ліворуч від центру, популярний серед батьків із маленькими дітьми. Знаходиться на початку району Слобідка, за 15 хвилин ходьби від залізничного вокзалу. Тут можна знайти житло на будь-який гаманець у приватному секторі чи вітальні. На доглянутій території діє невеликий ринок, магазини та кафе. Є каруселі, але дуже давні і не викликають довіри, а основну частину їх давно прибрали. З розваг – кінотеатр просто неба та концерти місцевих колективів на незвичайній сцені у формі черепашки.

3. Пляж «Червона гвоздика».

Територія доглянута, є тіньові навіси, рятувальна вежа, ринок по дорозі, волейбольний майданчик.

4. Пляж санаторію «Бердянськ».

Для любителів відкритого моря. Наразі відбувається процес передачі до фонду державного майна. У минулі часи інфраструктура санаторію викликала захоплення. Багатоповерхові корпуси, неймовірний оздоровчий потенціал, квітучі клумби, тополині та туйові алеї, фонтани та пам'ятники, клуб дозвілля. Нині не все так гладко. Але поряд розкинулися лимани, де видобувають лікувальний бруд. Тут набережна для прогулянок, встановлені кабінки для перевдягання, пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями, навіс з лежаками, санвузол, рятувальний та медичний пост. Рухаючись ліворуч від санаторного корпусу узбережжям, дійдете до пляжної зони «Верхова», на якому часто зупиняються туристи, які люблять відпочинок дикуном. Це приватний сектор "Колонія" і сюди їздить маршрутка №20.

5. Пляжі на Бердянській косі.

Це 18-кілометрова пляжна зона. Тут зібрано різноманітні пансіонати, наметове містечко, ринок, заклади громадського харчування, численні водні атракціони, луна-парк та пошта. Ліворуч від дороги буде глибоководне море, а праворуч тепла затока, в якій розташований острів Дзензік. Оголовок коси – це заповідник, рух транспорту заборонено. Прогулявшись, побачите старовинний маяк, джерело з чистою питною водою, невеликі озерця, а можна дістатися на шпиль — крайню точку коси та початку Бердянської затоки.