Пляж «Човнова Станція» у Бердянську: редакційний огляд.

Пляж Човенська станція в Бердянську

Пляж «Човникова станція» розташований в районі "Ліски", по вул. Підгірний 181. Поруч знаходиться товариство рибалок «Рибалка», причал №2 та місцева стоянка для човнів, завдяки якій пляж і отримав свою назву. Це місце вважається промисловою частиною Бердянська, відповідно не користується високою популярністю та не переповнене відпочиваючими. Море в цьому районі глибше, ніж на інших пляжах, та його дно не підходить для купання маленьких дітей.

Житло у прилеглому районі "Ліски" ви можете підібрати зі списку за цим посиланням: Бази відпочинку на Лисках

Пляж безкоштовний і невеликий, його довжина всього 110 метрів, а ширина у найширшій частині не більше 40 метрів. Берегова лінія зліва перекрита «другим» причалом, а справа гаражними будками і насипом з великих валунів, через що немає наскрізного проходу берегом.

Пляж Лодкова станція, фото 1

Інфраструктура

З пляжних зручностей є навіс від сонця, дерев'яна кабінка для перевдягання, туалет, дитячий майданчик, турнік, бруси, футбольні ворота, майданчик для гри у волейбол. На території можна залишити автомобіль (стоянка платна). Ларків з фастфудом і точок харчування тут немає, тому їжу та напої краще брати із собою.

Поїсти можна в барі «Водолаз» (до нього 200 метрів від пляжу), де можна замовити піцу, бургери, пиво, а також перші та другі страви меню. У 10-ти хвилинах ходьби є продуктовий магазин.

Пляж Лодкова станція, фото 2

Плюси пляжу "Човникова станція".

Чистий пісок і вода, біля пляжу розташована зупинка громадського транспорту, тихе місце. Тут буде цікаво дітям, тому що можна подивитися поблизу на човни, катамарани та невеликі вітрильні яхти.

Мінус пляжу "Човникова станція".

Багато гострих черепашок на березі, босоніж не зручно ходити. Відпочиваючі скаржаться на брудний туалет, і те, що урни не прибирають регулярно. Відсутність інфраструктурних об'єктів, немає торгових точок з їжею (тільки пляжні торговці). У воді трапляються медузи.

Пляж Лодкова станція, фото 3

Як дістатися до пляжу.

На автомобілі або маршруткою до зупинки «Човникова станція». Повз пляж курсує два маршрути №13 і №13/15.

Фото пляжу "Човникова станція"

Пляж "Човнова Станція" на карті Бердянська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°46'00.0"N 36°45'17.8"E

Загальний каталог бердянських пляжів дивіться за посиланням → Усі пляжі Бердянська 2023