Пляж «Ліски №3» у Бердянську: редакційний огляд.

Пляж Лиски №3 у Бердянську

Пляж Лиски №3 розташований уздовж вулиці Приморської. Невеликий, чистий і затишний - його довжина становить 130 метрів, а ширина не більше 12-15 метрів. Ліворуч і праворуч берегова лінія закінчується великими гранітними валунами, які туристи уподобали як декорації для фотосесій. Берег піщано-черепашковий, вода чиста, дно пологе, без водоростей, зручно купання з дітьми.

Туристів менше в порівнянні з пляжами «Ліски-1» та «Ліски-2», але в пік сезону та в вихідні дні тут багатолюдно, і щоб знайти вільний шезлонг і місце під навісом потрібно приходити раніше.

Третій пляж на Лисках, фото 1

Інфраструктура

Вхід безкоштовний. Уздовж третього пляжу стоять торгові кіоски та намети з напоями та їжею, де можна купити чебуреки, хот-доги, бургери, рибу, пиво, соки, воду, молочні коктейлі. Через дорогу є продуктовий магазин, де ціни нижчі.

На території роздягальні, дитячий майданчик (карусель, турнік, сходи, гойдалки). Навіс від сонця, парасольки та шезлонги (платно, 20 грн./год. або 60 грн./день), сміттєві кошики, поряд зупинка автобуса. Доступні такі атракціони, як катання на банані, «таблетці», парашуті, оренда катамарану та водні гірки. Місцеві умільці за окрему платню намалюють вам тимчасове тату хною. Вздовж пляжу є стоянки автомобілів. З берега можна ловити бичка та пеленгаса.

Третій пляж на Лисках, фото 2

Плюси пляжу Лиски №3.

Крокова доступність до центру та автовокзалу, велика кількість торгових точок. Великий вибір житла по сусідству, наприклад:

Мінус пляжу Лиски №3.

Відсутність громадського туалету, душу та мийки для ніг. Туалетом можна скористатися в кафе «Біля моря» або в одній із сусідніх турбаз (платно, 5 грн). Рятувальній станції та чергового лікаря тут також немає. Особливість Бердянського затоки в тому, що вода тут застоюється і менш чиста, ніж на Косі. При сильних вітрах хвилі викидають на берег водорості та сміття.

Третій пляж на Лисках, фото 3

Як дістатися до пляжу.

У 3-х хвилинах ходьби розташована зупинка автобуса №13 «Провулок Маячний». Автобус йде за маршрутом: завод «Азовкабель» – залізничний вокзал, з 06:10 до 20:05, інтервал руху – 20 хвилин.

Якщо ви шукаєте варіанти житла біля третього пляжу на Лисках - пройдіть за цим посиланням: Огляд гостьових будинків і пансіонатів в районі Лиски

Фото пляжу "Ліски №3"

Пляж Ліски №3 на карті Бердянська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°45'50.0"N 36°45'41.4"E

Загальний каталог бердянських пляжів дивіться за посиланням → Усі пляжі Бердянська 2023