Пляж «Дзержинець» у Бердянську: редакційний огляд.

Пляж Дзержинець у Бердянську

Пляж «Дзержинець» розташований на «Слобідці» (район приватного сектору), вздовж вулиці Набережної, між провулками Матросова та Гастелло. Невеликий та небагатолюдний пляж належить дитячій оздоровчій установі «Криворізький Гірник» (колишній табір Дзержинець). Азовське море тут дрібне, оптимальне для дитячого купання та для дорослих, які плавають не упевнено. На відстані 100 метрів від берега глибина моря не більше 50-60 см. Територія чиста і регулярно забирається.

Двічі на день з 10:00 до 13:00 та з 16:30 до 18:30 на пляжі купаються діти табору, і вожаті просять усіх відпочиваючих звільнити місце під навісом для дітей.

Бердянськ: пляж Дзержинець, фото 1

Інфраструктура

Довжина пляжу "Дзержинець" 90 метрів, ширина 20-25 метрів. На території розташований 50-ти метровий тіньовий навіс, є рятувальний пост, медпункт, спортивний майданчик з турником брусами, волейбольний майданчик, роздягальні. Туалет призначений тільки для дітей табору «Криворізький Гірник», та не доступний для користування відпочиваючим. Туалетом можна скористатися у сусідньому кафе за 5 грн. Водні розваги працюють без прив'язки до графіка купання змін: прогулянки на катері, польоти на парашуті (400 грн.), банан (50 грн.), пігулка, водяні лижі, надувні водні гірки. Автомобіль можна залишити за територією вздовж огорожі.

Біля входу розташований кіоск з розливним пивом, в'яленою рибою та чіпсами, а в гостьових будинках поблизу можна пообідати, покуштувавши домашню кухню - скрізь висять покажчики. По дорозі до табору «Червона Гвоздика» є невеликий ринок, поряд з яким є недороге кафе. На березі, місцеві торговці носять традиційні пляжні ласощі: кукурудзу, пахлаву, рибу, креветки, солодку вату.

Бердянськ: пляж Дзержинець, фото 2

Плюси пляжу Дзержинець.

У спокійну погоду – чиста вода, немає медуз та водоростей. Зручна транспортна розв'язка, що дозволяє дістатися маршруткою в будь-який район міста. Немає такої кількості людей як на сусідньому «Третій пляж». За 15 хвилин пішки можна дійти до зоопарку «Сафарі», дельфінарію «Немо» та аквапарку «Мис доброї надії».

Мінус пляжу Дзержинець.

Потрібно підлаштовуватись під графік купання змін дитячого табору. Немає громадського туалету, щоб скористатися роздягальнею доводиться чекати на черги. Немає душу та миття для ніг.

Як дістатися до пляжу.

За 5 хвилин ходьби по вул. Чубаря знаходиться автобусна зупинка «Дзержинець», на якій зупиняються такі маршрути:

Якщо ви приїхали на вихідні до своєї дитини до табору «Криворізький Гірник» і вам потрібне житло біля цього пляжу – зверніть увагу на такі варіанти:

Фото пляжу "Дзержинець"

Пляж Дзержинець на карті Бердянська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°43'42.1"N 36°48'51.6"E

Загальний каталог бердянських пляжів дивіться за посиланням → Усі пляжі Бердянська 2023