Дитячий пляж санаторію "Бердянський": редакційний огляд

Дитячий пляж у Бердянську

Дитячий пляж розташований на початку Бердянської коси з боку відкритого моря, і є об'єктом лікувальної бази дитячого санаторію Бердянський, який спеціалізується на лікуванні органів дихання, ШКТ та щитовидної залози. Пляж віддалений від проїжджої частини та зупинок громадського транспорту, а його територія межує з грязевим лиманом озера «Червоне», улюбленим місцем місцевих кайтсерферів.

Вхід на територію дитячого пляжу вільний, але в момент купання дітей вожаті просять звільнити частину берега та зміститись убік. Місце купання змін позначають червоними прапорцями на піску, а водну частину огороджують буйками.

Ширина пляжу 25 метрів, але в довжину він не має чітких меж, і зліва зливається з диким Нудистським пляжем, сусідство з яким може насторожувати. деяких відвідувачів. Тому якщо не хочете зіткнутися з «несподіваним сюрпризом» - розташовуйтеся в правій частині пляжу, у напрямку Коси. У 10-ти хвилинах ходьби в тому ж напрямку розташована місцева визначна пам'ятка «Пам'ятник Нептуну» та найближчий павільйон, в якому можна купити напої та перекусити.

Територія дитячого пляжу, фото 1

Інфраструктура

На території дитячого пляжу розташовані чотири загальні тіньові навіси, кабіна для перевдягання та туалет. Тут немає кафе та точок харчування, бутерброди та воду потрібно брати із собою. Періодично вздовж берега місцеві торговці носять пиріжки, креветки, пахлаву та напої. Розважальних водних атракціонів тут також нема.

Територія дитячого пляжу, фото 2

Плюси Дитячого пляжу.

Пляж небагатолюдний, відпочиваючих мало. Якщо місця під навісом зайняті, можна знайти тінь під деревами і розташуватися на підстилці. Чисте Азовське море, пологий берег без великих каменів, поряд лікувальний грязьовий лиман.

Мінус Дитячого пляжу.

До відсутності розвиненої інфраструктури можна додати незручну транспортну розв'язку. Якщо ви на автомобілі, то проблем не виникне, а ось піти пішки від найближчої зупинки достатньо довго. У мінуси можна віднести і найближче сусідство з нудистським пляжем.

Як дістатися до Дитячого пляжу.

Автобусом №17 до кінцевої зупинки "Дитячий санаторій Бердянський", далі вздовж лиману близько 20 хвилин пішки. Автобуси ходять часто до 22:00. Автомобілем заїзд з вул. Макарова ґрунтовою дорогою.

ФОТО: Дитячий пляж санаторію "Бердянський"

Дитячий пляж на карті Бердянська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°42'38.4"N 36°50'09.4"E

Загальний каталог бердянських пляжів дивіться за посиланням → Усі пляжі Бердянська 2023