Пляж «Бухта» у Бердянську: редакційний огляд.

Пляж Бухта в Бердянську

Пляж Бухта розташований на самому початку Бердянської коси перед готелем «Бухта». Довжина його становить 200 метрів, а ширина – від 10 до 30 метрів. Це досить вузький пляж, рахунок чого в пік сезону буває багатолюдним.

Інфраструктура

Уздовж пляжу встановлені гарні стаціонарні парасольки із солом'яними дахами, можна взяти у прокат шезлонги по 100 грн. в день. У лівій частині пляжу є кафе «Флагман», ларьки з харчуванням, там же готують смачні чебуреки, продають пиво, квас, сидр та морозиво. Пообідати можна в кафе готелю "Бухта", замовивши страви по меню. На території є роздягальня, дитячий батут, платний біотуалет. Автомобіль можна залишити на парковці вздовж дороги. На березі представлені стандартні розваги для морських курортів: водний мотоцикл, «банан», «пігулка», морські прогулянки на катері.

Орієнтовні ціни на водні розваги: водний мотоцикл – 400 грн. за 5 хвилин чи 700 грн. за 10 хв. Але вранці чи надвечір, коли немає ажіотажу, "продавці послуги" можуть робити знижку. Банан – 80 грн. за 1 місце, «таблетка» – 400 грн. з 2-х осіб, або 500 грн. з 3 чоловік. Любителі екстриму можуть замовити катання з переворотом.

Територія пляжу Бухта, фото 1

Плюси пляжу.

Дрібний пісок, мушлі практично немає, захід у воду плавний, немає різкого набору глибини. На відстані 30 метрів від берега глибина 1,5 метра, що буде комфортним при відпочинку з дітьми. Вода прозора, з легким зеленуватим відтінком, властивим всьому Азовському морю, тину та водоростей тут немає.

Мінус пляжу.

Уздовж пляжу проходить жвава автомобільна дорога, яка веде вглиб Бердянську косу. Через постійний вітер загазованість не відчувається, але шум від проїжджої частини може доставляти дискомфорт.

Територія пляжу Бухта, фото 2

Як дістатися до пляжу Бухта.

На автомобілі, при в'їзді на косу пляж розташований ліворуч. Орієнтир – готель «Бухта», вул. Макарова, 9-А. Автобусом №17/15 до зупинки готелю «Камелот» або до наступної зупинки "Солом'яний пляж". Пляж Бухта розташований посередині між цими зупинками, потрібно пройти 300 метрів.

У радіусі 500 метрів є такі види проживання:

Фото пляжу "Бухта" в Бердянську

Пляж Бухта на карті Бердянська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°41'58.7"N 36°49'46.7"E

Загальний каталог бердянських пляжів дивіться за посиланням → Усі пляжі Бердянська 2023