Пляж «Третій пляж (Острів Щастя)» у Бердянську: редакційний огляд.

Пляж Третій пляж (Острів Щастя) в Бердянске

Третій пляж, він же «Острів Щастя», він же «Пляж найкращих подруг» розташований в районі «Слобідка» (приватний сектор), на роздоріжжі вулиць Толстого та Запорізьких козаків. Пляж завоював свою популярність завдяки вдалому територіальному розташуванню, неглибокому морю, зручному для дитячого купання та великої кількості курортної інфраструктури навколо. Це місце щорічно збирає тисячі туристів, що мешкають у районах «Центр», «Піски», "Колонія" та «Слобідка», а також багатьох підприємців, які не втрачають можливості на них заробити - чим свідчить наявність численних атракціонів, точок харчування, магазинів та ринку.

Загальна довжина пляжу – 270 метрів, ширина – 25-30 метрів. Права частина берегової лінії має кам'яний насип, а придатний для купання захід у воду на третину менше, всього 180 метрів завдовжки. Зліва є насип гранітних валунів, за якою починається пішохідна алея. Там же розташований рибальський місток, з якого можна ловити азовського бичка та пеленгасу.

Бердянськ: Третій пляж, фото 1

Інфраструктура

На території загальні навіси від сонця та десятки «грибків» із пластиковими шезлонгами, які можна взяти в оренду за 90 грн. в день. Є кабінки для перевдягання, туалет, камери зберігання, рятувальний пост зі спостережною вежею, 9-D кінотеатр, кіоски з розливним пивом, квасом, морозивом та піцею.

При вході на Третій пляж розмістилося дитяче містечко, яке по величезній кількості атракціонів поступається хіба що «Діснейленду». Встановлено величезні надувні батути з лабіринтом, ігрова кімната (50 грн. безліміт), прокат гіроскутерів та веломобілів, парк «совдепівських» каруселів із дитячими колесами огляду та залізницею. Водні розваги представлені традиційними водними гірками, прогулянками на катері, катанням на банані та орендою катамаранів.

На території вам запропонують придбати сувеніри, зробити масаж, завдати тимчасового татуювання, купити дитині солодку вату та багато іншого. На невеликому ринку продаються пляжні аксесуари: надувні кола та матраци, парасольки, капелюхи, сонячні окуляри, купальники, шльопанці, парео.

Якщо ви зголодніли, то варіантів харчування тут достатньо. Відразу за воротами пляжу розташований продуктовий магазин Лайм, їдальня Дача, кафе Диканька, піца на дровах, кафе Узбецької кухні. Також біля входу є кіоски із чебуреками, курами гриль, в'яленою рибою, креветками, раками.

Бердянськ: Третій пляж, фото 2

Плюси Третього пляжу (Острів Щастя).

До плюсів цього місця можна віднести розвинену інфраструктуру, хорошу транспортну розв'язку та вибір харчування. Біля пляжу є невеликий тінистий сквер з лавками, тополями та акаціями, де можна сховатися від палючого сонця і відпочити в прохолоді.

Минуси Третього пляжу (Острів Щастя).

Головний мінус пляжу - це його завантаженість відпочиваючими в сезон, що, своєю чергою, відбивається на чистоті. Щоб зайняти вільне місце ближче до води бажано прийти на пляж 7-8 годин ранку, інакше до моря доведеться пробиратися, переступаючи через чужі підстилки. Тому, якщо ви маєте вільний час, краще поїхати купатися на Бердянську Косу, де менш багатолюдно. При заході у воду трапляються великі камені, на яких можна послизнутися.

Бердянськ: пляж Острів Щастя

Як дістатися до пляжу.

Від Приморської площі до Третього пляжу можна дійти за 15 хвилин набережною вздовж Азовського моря. Біля самих воріт розташована зупинка громадського транспорту, який виконує транспортне сполучення між центром міста та Бердянською Косою. Ходять автобуси маршрутів:

Якщо ви шукаєте житло біля «Третього пляжу», зверніть увагу на такі варіанти:

ФОТО: Третій пляж (Острів Щастя)

Третій пляж (Острів Щастя) на карті Бердянська

Координати GPS навігатора для проїзду до пляжу на авто: 46°44'26.5"N 36°48'05.4"E

Загальний каталог бердянських пляжів дивіться за посиланням → Усі пляжі Бердянська 2023