Дитячий табір «Молода гвардія», Бердянськ

Дитячий табір Молода гвардія у Бердянську

Дитячий табір "Молода Гвардія" знаходиться в курортній зоні, має добре озеленену територію - 6 гектарів. Загони формуються згідно з віковими особливостями. ВІК ДІТЕЙ: з 6 до 17 років (включно).

Варіанти розміщення

Два двоповерхові та чотири одноповерхові комфортабельні цегляні корпуси, готові прийняти 350 осіб, у кімнатах по 5-6 осіб. У кожному корпусі знаходиться теле та відеоапаратура. У корпусах щодня прибирають покоївки. Працює банно-пральний пункт. Територія заклади цілодобово охороняється.

Харчування

Повноцінне шестиразове харчування. Щодня у раціоні м'ясні та молочні страви, свіжі фрукти та овочі, натуральні соки, морозиво. Працює дитяче кафе, де організовано продаж різноманітних солодощів та напоїв. Їдальня розрахована на 380 місць.

Сервіс, інфраструктура

Їдальня, клуб, багатий майданчик, дитяче містечко з каруселями, гойдалками, баскетбольні та волейбольні майданчики, ігрові кімнати, настільний теніс.
Спортивні заходи: плавання, водне поло, волейбол, футбол, піонербол, настільний теніс.
Кружки: шейпінг, малювання, шахи, футбол, прес-клуб.
Екскурсії: оглядова екскурсія м. Бердянська, екскурсія на катері Азовським морем, відвідування зоопарку, екскурсії в музеї м. Бердянська.
Свято: «День Нептуна», «Івана Купала», «Міс закладу», «Вгадай мелодію», «Малі олімпійські ігри», «Червона п'ята», «Знайти вожатого», «Пори року».

Купання дітей у морі проводиться двічі на день. Пляж закладу укомплектований тіньовими навісами, роздягальнями, спортивним майданчиком та туалетами. Протягом зміни дітям пропонується взяти участь у різноманітних заходах, конкурсах, спортивних змаганнях, концертах, дискотеки.

Цілодобове медичне обслуговування дітей здійснює лікар та медична сестра, є медпункт та ізолятор із трьома боксами. Діти, які приїхали на відпочинок, мають медичну страховку (її вартість входить у вартість путівки). Цілодобово у закладі знаходиться машина, що працює в режимі швидкої допомоги.

За 800 метрів від закладу знаходиться міський аквапарк, який подарує вашим дітям незабутні враження від різних атракціонів та водних гірок Розважальні заходи: морські купання, відеофільми, спортивні заняття, конкурси, концерти, щоденні дискотеки. У нашому закладі існує своя валюта «Шиші» та «Деньги». Діти, які заробили ці гроші, можуть витратити їх на традиційному ярмарку – шоу.

ЦІНИ на путівки 2023 у табір "Молода гвардія"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання в таборі - від 210 грн. на добу.

Кожну зміну дитячий центр готовий прийняти на відпочинок 350 дітей віком від 6 до 17 років. Тривалість кожної зміни від 16 до 21 дня.

  • 1 зміна з 03.06
  • 2 зміна з 25.06
  • 3 зміна з 17.07
  • 4 зміна з 08.08

Адреса та телефони дитячого табору "Молода гвардія"

Адреса: Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Котляревського, 4 (при в'їзді на Бердянську косу, біля курорту "Лазурний")

Телефон для замовлення путівок: +38(063)650-31-50

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія дитячого табору "Молода гвардія"