Дитячий табір «Смарагдове місто», Бердянськ

Дитячий табір Смарагдове місто у Бердянську

Дитячий табір "Смарагдове місто" знаходиться в місті Бердянську на Азовському морі при в'їзді на Бердянську косу біля курорту "Блакитний". Комплекс може прийняти на оздоровлення одночасно 540 дітей.
Загони формуються відповідно до вікових особливостей. Кількість у загоні від 25 до 35 осіб.

Варіанти розміщення

На території дитячого табору "Смарагдове Місто" розташовані два двоповерхові корпуси з кімнатами по 5-6 осіб із зручностями на кожному поверсі; 6 одноповерхових корпусів із проживанням по 5-6 осіб у кімнаті (реконструкція 2005-2006 рр.); один одноповерховий корпус із проживанням по 5 осіб у кімнатах. Зручності в одноповерхових та двоповерхових корпусах розташовані на поверхах. У холах телевізори.

Харчування

Велика увага приділяється збалансованому п'ятиразовому харчування, щодня в меню свіжі овочі, фрукти, соки, морозиво, солодощі. Дітей у їдальні обслуговують офіціанти.

Сервіс, інфраструктура

Своя хлібопекарня, культурно-розважальний комплекс, лазнево-пральний комплекс (подача гарячої води здійснюється автономно та цілодобово); кімнатою гігієни, дитяче містечко з каруселями, гойдалками, багаття, баскетбольна та 2 волейбольний майданчик, футбольне поле. Розваги, виховна робота, спорт. Щодня проводяться розважальні заходи, перегляд фільмів та відеофільмів, дискотеки. У розпорядженні комплексу є два пляжі, з тіньовими навісами, роздягальнями, спортивними майданчиками та туалетами. Один знаходиться біля комплексу, а другий за 7 хвилин їзди від комплексу на середньої Бердянської косі.

ЦІНИ на путівки 2023 у табір "Смарагдове місто"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік, так як табір не працює.

Адреса та телефони дитячого табору "Смарагдове місто"

Адреса: Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Курортна, 69

Телефон: +38(06153)4-25-75

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія дитячого табору "Смарагдове місто"