Дитячий табір «Іскра», Бердянськ

Дитячий табір Іскра у Бердянську

Дитячий табір «Іскра» розташовується на Бердянській косі, це своєрідний півострів, вузькою смужкою суші глибоко врізається в море більш ніж 20 км. Вона є найбільшою на північному узбережжі і за різноманітністю та багатством природних ресурсів не має собі рівних. Лікувальні грязі, мінеральні води – все це поєднується з великою кількістю сонця та тепла, збагачується цілющими з'єднанням морського та степового. повітря.

Добрі серця педагогів допоможуть хлопцям не лише відпочити та набрати сил на березі теплого Азовського моря, а й прожити яскраві, незабутні дні дружби та спілкування. Кожен зможе відчути себе талановитим, сильним, щасливим! А для цього у таборі "Іскра" є все! Забезпечено зустріч автобусами з залізничного вокзалу м. Бердянська.

Варіанти розміщення

Комфортабельні 3-х поверхові корпуси з затишними номерами на 4-5 осіб готові прийняти одночасно до 300 дітей віком від 6 до 16 років.
Територія табору – паркова зона, впорядкована, з вічно зеленими південними насадженнями включає ігрові та спортивні майданчики, альтанки, танцювальний майданчик, дитяче кафе.
Зручності (туалет, умивальник та душові з гарячою водою) - на поверсі. Гаряча та холодна вода подаються цілодобово. На кожному поверсі корпуси знаходяться просторі холи із телевізорами.

Харчування

Велика увага приділяється збалансованому п'ятиразовому харчуванню, щодня в меню свіжі фрукти, овочі, соки, морозиво, солодощі. Дітей у їдальні табори обслуговують офіціанти.

Сервіс, інфраструктура

Дитячий оздоровчий табір "Іскра" має власний впорядкований піщаний пляж, обладнаний навісами, роздягальнею. Дозвілля дітей цікаве та різноманітне: спорт, дискотеки, фільми, виступи артистів цирку, театру, екскурсії в музеї Бердянська та прогулянки набережною, а також відвідування аквапарку та дельфінарію. Для дітей працюють гуртки та студії. Відпочиваючі діти з нагоди потреби можуть отримати компетентну медичну допомогу у будь-який час доби. Організовано цілодобову охорону території табору.

ЦІНИ на путівки 2023 у табір "Іскра"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік, так як табір не працює.

Адреса та телефони дитячого табору "Іскра"

Адреса: Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Макарова, 26

Телефони: +38(06153)92-00-7; +38(06153)92-00-5

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Іскра"