Дитячий табір «Факел», Бердянськ

Дитячий табір Факел у Бердянську

Факел – це дитячий оздоровчий табір санаторного типу, що знаходиться на березі Азовського моря, за п'ять кілометрів від Бердянська. У змішаній, степовій зоні на власній обгородженій та охоронюваній території площею близько 7 гектарів. Табір розташований безпосередньо на березі моря, є власний пляж. Три рази на день територія та пляж забирається співробітниками інженерної служби. У нас у «Смолоскипі» завжди чисто та красиво.

Варіанти розміщення

Житлові корпуси табору Факел є капітальними цегляними будинками. Номери в корпусах розраховані на розміщення від 4 до 6 осіб. У кожному корпусі є теле та відео техніка, каналізовані туалети, гаряча та холодна вода, душ. Кімнати обладнані ергономічними та зручними меблями, розробленими та виготовленими по нашому. проекту. Ортопедичні матраци, подушки, що не викликають алергію, а також гарна і завжди чиста постільна білизна забезпечують комфортний і безпечний сон. У корпусах щодня прибирає покоївка. Працює банно-пральний пункт. Кожен загін розміщується на окремому поверсі. Поверхи та дитячі кімнати закриваються на ключ, що у педагогів загону. У кожному корпусі знаходиться кулер із питною водою.

Харчування

Організовано п'ятиразове харчування. Щодня гарячі, м'ясні та молочні страви, свіжі фрукти та овочі, сири та ковбаси, натуральні соки та кондитерські вироби. Професійні кухарі готують по-домашньому смачні страви, працюють офіціанти. Сама їдальня розрахована на 500 місць, за столами розмічаються чотири людини. На території табору знаходиться кафе, в якому можна купити прохолодні напої, соки, морозиво та солодощі.

Сервіс, інфраструктура

Досвідчені вожаті-педагоги допоможуть зробити відпочинок вашої дитини насиченою та різноманітною. Постійно проводяться дискотеки та спартакіада, конкурс на найвеселіший лист мамі та конкурс ввічливості, ігри КВК та день самоврядування, багаття та туристичний зліт, екскурсії до Бердянська та морські прогулянки на катері, святкування дня Нептуна та великий святковий концерт на закриття зміни, а також багато чого іншого. І, звичайно, купання в морі. За дітьми, що купаються, стежить педагогічний склад табору, а кваліфіковані лікарі-терапевти простежать, щоб діти виїхали з табору ще здоровішими, ніж приїхали. За додаткову плату можна покататися на роликах, постріляти з пневматичні гвинтівки, спуститися з водної гірки. Можлива організація туристичного походу до заповідних місць Приазов'я.

Пляж: табір «Смолоскип» має власний піщаний пляж, що охороняється, розміром 50 на 300 метрів, який знаходиться в 50-ти метрах від дитячих корпусів. На пляжі проводяться оздоровчі процедури, діти грають, займаються спортом, засмагають, купаються в морі та басейні, готуються до вечірніх заходів. З метою забезпечення безпеки купання дітей здійснюється лише у присутність медичного працівника та матроса-рятувальника. Обладнаний тіньовими навісами від сонця. Пляж «Смолоскипа» вже неодноразово ставав майданчиком для цікавих творчих справ у таборі. Це рольові ігри та фестивалі, танцювальні вечори та багато іншого.

ЦІНИ на путівки 2023 у табір "Факел"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

  • 1 зміна: 03 червня - 23 червня (21 день) - 400 грн/добу;
  • 2 зміна: 24 червня - 14 липня (21 день) - 450 грн/добу;
  • 3 зміна: 15 липня - 04 серпня (21 день) - 450 грн/добу;
  • 4 зміна: 05 серпня - 25 серпня (21 день) - 400 грн/добу.

Адреса та телефони дитячого табору "Факел"

Адреса: Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Бахчисарайська, 6

Телефони: +38(066)9-000-999; +38(096)9-000-999; +38(06153)60-700; +38(06153)6-06-06

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Факел"