Дитячий табір «Чайка», Бердянськ

Дитячий табір Чайка у Бердянську

Дитячий табір "Чайка" знаходиться на березі Азовського моря в екологічно чистій зеленій зоні міста Бердянська. Тепле Азовське море, чудові кліматичні умови, максимальна кількість сонячних днів, активне перебування дітей на відкритому повітрі, п'яти разове харчування з великою кількістю фруктів та овочів – все це в комплексі дає позитивний ефект від відпочинку дітей у "Чайці".

Вода Азовського моря багата різними хімічними елементами, повітря насичене елементами йоду та брому, які зцілюють захворювання верхніх дихальних шляхів, що благотворно діють на організм дітей.

Організацією дозвілля у таборі займаються професіонали: педагог-організатор та вожаті, студенти педагогічного та театральних інститутів, перетворюючи кожен день перебування на незабутнє свято. Дружній колектив "Чайки" забезпечують повноцінний відпочинок на кожну зміну.

Варіанти розміщення

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Чайка" пропонує для відпочинку Ваших дітей затишні 1-2-поверхові спальні корпуси, які одночасно можуть прийняти 280 дітей.
Розміщення в кімнатах блочного типу 4-х місць – 16 номерів (душ, туалет на блок) та 6-ти місних-64 номери (Зі зручностями на поверсі), протягом 5-ти змін, кожна з яких триває 14-21 день.

Харчування

Приготування їжі здійснюється на чистій артезіанській воді (у таборі є своя артезіанська свердловина) нашим шеф-кухарем з багаторічним досвідом роботи та його помічниками. Якість та різноманітність приготовлених страв контролюється особисто адміністрацією табору та черговою медсестрою щодня!

Сервіс, інфраструктура

Дружній мікроклімат, створений у дитячому таборі "Чайка", сприяє творчому розвитку дітей їх удосконаленню. та розкриття нових талантів та здібностей. Це відбувається шляхом участі дітей у підготовці та участі цікавих загонових заходів. Серед них: конкурси та ігрові програми; фестивалі та казки, рольові ігри та концерти. Кожен сезон ми вигадуємо нові – а це: ігрові розвиваючі, конкурсні програми, тренінгові знання, інтелектуальні змагання, рольові ігри, тематичні дні, фестивалі, концерти, свята.

ЦІНИ на путівки 2023 у табір "Чайка"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік, так як табір не працює.

Адреса та телефони дитячого табору "Чайка"

Адреса: Україна, Запорізька область, Бердянськ, вул. Бахчисарайська, 5

Телефони: +38(095)074-41-61; +38(063)339-01-14

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Чайка"