Плюси та мінуси аквапарку в Бердянську: відгуки відвідувачів.

Аквапарк Акваленд у Бердянську

VLADIMIR NAKISKO. Оцінка аквапарку: 4 з 5.

Плюси. Відвідування Бердянського аквапарку цілком виправдовує ціну за отриманим задоволенням. Персонал уважний, у продажу є їжа та напої, ціни цілком прийнятні. А головне – гірки на будь-який смак, дитячі та дорослі, є навіть пара гірок для любителів екстриму. Особливо вразила гірка «Дев'ятий вал» – відчуття вільного падіння, це неможливо забути! Наші друзі навіть побоялися з неї спускатись. Зручні лежаки біля басейну та й сам басейн із чистою водою. Сподобався нічний клуб «Медуза» з добрими кальянами, коктейлями та класною програмою. Музика та звук на найвищому рівні.

Мінус. Ми були обурені ціновою політикою. І справа не в рівні цін, а в ціноутворенні. Ціна за вхід ясна річ висока, в районі 400 грн з особи, це цілком обґрунтовано тим, що аквапарків в Україні небагато, особливо морських. Ціна дорослого квитка 415 грн., а дитячого на цілих 20 грн. менше! Навіщо взагалі тоді робити «дитячі» квитки? За двох дорослих та дитину віддали близько 1200. Але коли у роздягальні зажадали 35 гривень за ключ від шафки – це перебір! Шановні власники, якщо ви читаєте це, зміните правила! Про це писали вже тисячу разів, додайте в ціну квитка користування шафками, не псуйте гостям враження про відпочинок!

АНДРЕЙ ПОЛЬНИКІВ. Оцінка аквапарку: 5 з 5.

Гірки для катання в Аквапарку

Плюси. Відпочивали вперше всією сім'єю, нам дуже сподобалося! Ми були в суботу з 10.00 до 18.00, до обіду черг не було зовсім. Прокотилися з усіх гір по кілька разів. Приємно порадувала чиста вода в басейнах, майже без запаху хлорки, ні чим не гірша за басейни в закордонних готелях, в яких ми були. Ціни вищі за середнє. Обідали у ресторані, всі страви смачні, залишилися задоволеними – на трьох вийшло 630 грн. Персонал ввічливий, хлопці на гірках чітко інструктували нас.

Мінус. Найголовніший недолік полягав у тому, що потрібно було окремо оплачувати камеру зберігання (для зручності брали охоронювану і не охороняється). Також у басейнах була холодна вода, і біля гір басейни досить дрібні (мінус для дорослих людей, але плюс для дітлахів – не потонуть). До кінця дня сходи на гірках були мокрі, брудні та слизькі. Загалом, якщо не чіплятися до деталей, враження лише позитивні, обов'язково повернемося.

ЕКАТЕРИНА СКЛЯРОВА. Оцінка аквапарку: 4 з 5.

Гірки для дітей в Акваленді

Плюси. Були в аквапарку на день Конституції, чудово провели час! Планування території і гірок компактне і добре продумане для гостей різного віку. Пишіть розписку про відповідальність батьків за безпеку дітей – і діти можуть сміливо спускатися майже з усіх гірок (навіть 6-річні). Дитяча зона дуже красива, чиста вода та басейни можна навіть плавати під водою з відкритими очима. Дитяча анімація на найвищому рівні, цілий день розважають дітей, навіть дарують їм маленькі символічні призи.

Мінус. У деяких місцях дитячої зони слизька плитка. На ключах від осередків для зберігання речей немає браслетів, і їх дуже легко втратити. У кабінках для перевдягання були несправні замки, а гачків для одягу зовсім не було. Не зручна система оплати – банківською карткою можна розплатитися тільки в ресторані, а за решту послуг (Їжа на території, напої, пілінг рибками) можна сплатити тільки готівкою. Банкоматів поблизу немає, тому беріть із собою готівку.

ЮЛІЯ ГУМ'ЯНА. Оцінка аквапарку: 3 з 5.

Фото з аквапарку Акваленд

Що не сподобалося. Вперше відвідали Акваленд (стару назву «Мис доброї надії»), і оскільки був кінець сезону, надувних аксесуарів для басейну вже не було (Фламінго, бублики, лебеді). Щодо їжі вибору теж не було, працювало одне кафе. Купили шаурму (не смачну та прісну), її наповнення ніяк не відповідало вартості. У барі було лише пиво, слабоалкогольні напої не продавалися, оскільки вони закінчилися та їх уже не привозили. Роздягальні були зі зламаними гачками для одягу та замками. До туалетів претензій немає – там постійно прибирали і було чисто. Вода в басейні перенасичена хлоркою, а сходи до гір до кінця дня були слизькими та брудними.

Що сподобалося. Тепер про хороше: гірки – це захоплення! Нам найбільше сподобалася зелена гірка, адреналін зашкалював! Інструктори і весь персонал добре виконують свою роботу, жодних питань до них не було. Нестачі шезлонгів не помітили, всім вистачало, як і надувних човнів для гір. Більше половини гірок вимагають спуску вдвох. Ми провели в аквапарку цілий день, у самий пік були черги на гірках, тому не пошкодували, що прийшли надовго і накочувалися вдосталь. Класне місце для відпочинку в Бердянську, але власникам потрібно подбати про усунення несправностей для комфортного відпочинку.

ALEXEY DELTA. Оцінка аквапарку: 2 з 5.

Чиста вода в Аквапарку

Мінус. Нам не пощастило з погодою, потрапили в дощ, коли зайшли на територію. Недовго купувалися, замерзли і зайшли до роздягальні – а там справжній табір біженців. Лавки відсутні, гарячої води немає, кафе під навісом також немає. Діти сиділи на підлозі, на слизькій плитці, і ми всі були замерзлі. Вийти можна лише на дві хвилини, інакше квиток буде анульовано. Адміністрація нічого слухати не хоче, каже, що надає у користування лише гірки та басейни. За ключі від шаф довелося платити додатково. Я розумію, що погоду не замовиш, і ми просто опинилися у форс-мажорній ситуації, але все, що відбувалося всередині, – сервісом назвати не можна. Половина відвідувачів – діти, та до них слід виявити турботу. Чому не можна збудувати навіс і продавати там напої? Залишили півтори тисячі замість таких незручностей.

Плюси. Теплі чисті басейни, доглянута та чиста територія, цікаві гірки для дорослих та дітей. Діти були в захваті, незважаючи на погоду. Прийнятні ціни у кафе.

TOMA HRISTYAN. Оцінка аквапарку: 3 з 5.

Бердянський аквпарк: дитяча зона відпочинку

Плюси. Аквапарк «Мис Доброї Надії» (зараз називається Акваленд) позиціонує себе як найбільший на Азовському узбережжі. Вартість дорослого квитка в сезон на цілий день з 10:00 – 19:30 – 560 грн., дитячого – 540 грн. На території багато гір різної висоти та 3 басейни, один з яких для дітей. Дитячий басейн дрібний з маленькою гіркою посередині. Навколо багато шезлонгів, місця всім вистачить. Аквапарк розташований на другій лінії, виходу до моря немає, купатися можна лише у басейнах. Деякі з них із джакузі.

Мінус. Сходи до гір викладені плиткою, яку не миють, вона брудна і на ній дуже слизько. На стиках деяких гір випливає вода, це потрібно усунути. На багатьох надувних колах для спуску та матрацах були відірвані ручки, їх також не завадило б замінити. Сподіваюся, що керівництво вживе заходів, адже вхідні квитки коштують чимало.

Рада. Важлива інформація для тих, хто збирається в аквапарк перший раз – крім грошей на вхідний квиток потрібно брати гроші за оплату камери зберігання (не входить у ціну квитка), а також гроші на їжу та напої (проносити із собою продукти на територію заборонено).