Гостьовий будинок «У Тимофіївни», село Білосарайська коса

Гостьовий будинок У Тимофіївни на Білосарайській косі

Гостьовий будинок «У Тимофіївни» - це місце для літнього відпочинку всієї родини. Гостям пропонуються комфортні 3-х та 4-х місні номери у двоповерховому корпусі, за 100 метрів. від моря. У кроковій доступності розташований зоопарк, парк атракціонів, кафе та ресторани.

Варіанти розміщення

Комплектація номерів першого поверху: зручні ліжка з якісними ортопедичними матрацами, холодильник, шафа, стіл та стільці, вікна із сітками. На другому поверсі кімнати з підвищеним комфортом: кондиціонер + телевізор. Душові та туалети знаходяться на території, гаряча та холодна вода цілодобово. Загальна кількість номерів для проживання – 16: 12 номерів тримісних та 4 номери чотиримісних.

Харчування

Самостійне приготування їжі на окремій кухні. Є мангал і все приладдя для барбекю. За 300 метрів від нас розташований ринок та продуктовий магазин.

Сервіс, інфраструктура

На території є автомобільна стоянка на 18 місць для паркування, бездротовий доступ до мережі Інтернет, альтанки, гойдалки, дитяча гірка, баскетбольне кільце.

Ціни 2024: відпочинок у гостьовому будинку "У Тимофіївни"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Останнє оновлення ціни: 22 вересня 2021 р.

  • Перший поверх: 130-140 гривень з особи.
  • Другий поверх: 150-160 гривень з особи.

Адреса та телефони гостьового будинку "У Тимофіївни"

Адреса: Україна, Донецька область, Білосарайська коса, вул. Азовська, 48-А

Телефони: +38(097)522-34-92

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото гостьового будинку "У Тимофіївни"