Приватний пансіонат «Лелека», село Білосарайська коса

Пансіонат Лелека на Білосарайській косі

Приватний пансіонат «Лелека» знаходиться в самому центрі Білосарайської коси, поряд з морем (70 метрів), ринком та всією інфраструктурою селища. Що знаходяться поблизу кафе, піцерія, кінотеатр і дискотеки не дадуть Вам нудьгувати. Пансіонат має велику закриту впорядковану територію, яка має декоративне вечірнє підсвічування.

Варіанти розміщення

Гостям пропонуються кімнати підвищеного комфорту (ЛЮКСИ), оснащені всіма необхідними меблями, кондиціонером, телевізором, електричним чайником, мікрохвильовою піччю. Санвузол знаходиться в номері, подача гарячої води проводиться цілодобово. Усі номери мають індивідуальну веранду.

Служби: вода – у необмеженій кількості. 5 душових кабін (не включаючи санвузли номерів "Люкс"), 5 туалетів, 5 раковин в зоні ранкових процедур (не включаючи до раковини кухні), дзеркала. Служби - в кахлі, зі змивною водою, - окремі будівлі з цегли, на замках, із освітленням. Душі прогріваються двома способами.

Харчування

Для самостійного приготування їжі облаштовано спільну кухню, оснащену всією необхідною технікою та набором посуду. Також можна замовити домашнє харчування.

Сервіс, інфраструктура

Великий паркінг для автомобілів, барбекю, мангал, прокат вентиляторів, зони відпочинку на території, альтанка.

Ціни 2024: відпочинок у приватному пансіонаті "Лелека"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2024 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Останнє оновлення ціни: 26 вересня 2021 р.

  • Номер «Стандарт» від 100 грн./добу з особи (залежно від сезону);
  • Номер «Люкс» від 650 грн./добу за номер (залежно від сезону).

Адреса та телефони приватного пансіонату "Лелека"

Адреса: Україна, Донецька область, Білосарайська коса, вул. Азовська, 10/1

Телефони: +380-99-729-77-84; +380-67-629-26-62; +380-96-520-48-93

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото приватного пансіонату "Лелека"