База відпочинку «Паллада», сел. Стрілкове

База відпочинку Паллада у Стрілковому

База відпочинку «Паллада» розташована біля села Стрілкове, Генічеського району на Арабатській косі. База знаходиться в парковій зоні, є прогулянкові алеї, невелика дитячий майданчик, спортивний стадіон. Від житлових корпусів до моря близько 100 метрів. Пляж з дрібним черепашником та плавним спуском (близько 20 метрів) в Азовське море. Море тепле, чисте. Свіжий морський вітерець. Є можливість риболовлі. На пляжі організовано продаж розливного пива, мінеральної води, а також овочів та фруктів.

Варіанти розміщення

На базі три житлові корпуси (близько 60 чотиримісних номерів), у яких є умови для проживання: питна вода, душ, електричні бойлерні котли, туалет, освітлення, холодильники, газова піч для приготування їжі у загальному холі, загальний телевізор. Кімнати обставлені ліжками, тумбочками, столами та стільцями. Є постільні речі.

Харчування

На базі немає організованого харчування, що дає можливість імпровізації при харчуванні та схудненні. Можна замовити їжу на сусідніх пансіонатах.

Сервіс, інфраструктура

На території є місця для безкоштовного паркування приватних автомобілів, а також обладнані місця для пікніків та шашликів. На відстані 12 км від бази відпочинку термальні джерела, куди приїжджають на оздоровлення опорно-рухового апарату люди з усієї України.

Поруч розташований Сиваш, який славиться своїми лікувальними грязями і солоними озерами. Мобільний зв'язок працює без збоїв. Віддаленість від магазинів та розважальних закладів, безперечно впливає на зменшення витрат та зосередження на загорянні, купання та оздоровлення. Напівспартанські умови дають максимальний ефект єднання з природою та підживлення життєво важливою енергією для наступного року роботи.

Ціни 2023 бази відпочинку "Паллада"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

Ціни досить помірні ціни - від 100 до 150 грн. з особи за добу, органічно доповнюють позитивні моменти умов відпочинку.

Для отримання детальної інформації про номери та бронювання звертайтесь за телефонами, що вказані нижче.

Адреса та телефони бази відпочинку "Паллада"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Стрілкове, вул. Берегова, 8

Телефони: +38(066)929-75-69; +38(096)865-93-73

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото бази відпочинку "Паллада" на Арабатській стрілці

Не підходить ця база відпочинку? Дивіться інші варіанти на Арабатці:

Загальний каталог дивіться за посиланням → Всі готелі Арабатської стрілки

Поїздки на море з вашого міста → Приватні маршрутки на Арабатку