База відпочинку «Меліоратор», сел. Генгірка

База відпочинку Меліоратор у Генічеській Гірці

База відпочинку «Меліоратор» розташована на Арабатській косі Азовського моря в курортному селищі Генічеська Гірка. Поблизу знаходиться водолікарня «Гаряче джерело». Це унікальне місце для комплексного природного оздоровлення організму в екологічно чистому середовищі. Пансіонат має зелену територію, на ній багато дерев, красивих. алеї та квітучі троянди.

Варіанти розміщення

База відпочинку «Меліоратор» будувалася з розрахунком на те, щоб створити гостям максимум гарного настрою. П'ять котеджів і один чудовий триповерховий корпус, які знаходяться в тіні прекрасних алей, з безліччю зелених насаджень і троянд, здатні прийняти одночасно до 500 відпочиваючих, сім'ями та поодинці. Тут Ви чудово відпочинете та відвезете із собою багато приємних вражень!

Номери «Люкс»

Складаються з однієї чи двох кімнат. У кожному номері є душ, туалет, гаряча вода, холодильник, кондиціонер, м'які меблі.

Номери «Напівлюкс»

Також складаються з однієї чи двох кімнат. У кожному номері є душ, туалет, гаряча вода, холодильник, телевізор, нові меблі.

Стандартний

Двох, трьох та чотирьох місний номер. У кожному номері: меблі, душ, туалет, гаряча вода, холодильник.

Блочний три та чотиримісний номер

У кожному номері: меблі, душ, гаряча вода, холодильник. Санвузол загальний на 2 кімнати.

Двох, трьох та чотиримісний номер

З частковими зручностями. У кожному номері: всі необхідні меблі, туалет, умивальник.

Харчування

Комплексне триразове в сучасній їдальні бази відпочинку "Меліоратор", гарна українська кухня, завжди вдосталь свіжі овочі та фрукти. Вартість дивіться нижче у "цінах".

Сервіс, інфраструктура

На території комплексу працюють бари, виносна торгівля промисловими товарами, міжміський вузол зв'язку, сучасний кінотеатр. Є дискотека, караоке, спортивні майданчики, бібліотека, комп'ютерна зала, масажний кабінет, аптека, медпункт. Власний піщаний пляж (один із найкращих на Арабатській Стрілці), на пляжі достатньо місця і для пляжного волейболу, та для відокремленого відпочинку під тентом, роздягальні, геліодушові, прокат катамаранів, водні атракціони, тир, бари. Пляж обладнаний усім необхідним, а прозорість морської води захоплює і зачаровує грою хвилі та сонця.

Під час відпочинку ви зможете здійснити захоплюючі екскурсії мальовничими куточками Криму (виїзди щодня, за окрему плату), фотосафарі серед диких тварин заповідника "Асканія-Нова".

Ціни 2023 бази відпочинку "Меліоратор"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість проживання в останньому робочому сезоні.

← →
Останнє оновлення ціни: 12 серпня 2021 р.
Ціна в розрахунку на одну добу за номер з 3-разовим стандартним харчуванням
Категорія номера Ціна за номер на добу
Номер на 4 особи двокімнатний: душ, гаряча вода, холодильник, телевізор, кондиціонер, балкон. Корпус/номер: 1/9, 1/39, 2/14 2500
Номер на 4 особи двокімнатний: душ, гаряча вода, холодильник, телевізор, кондиціонер. Корпус/номер:1/3, 1/5, 1/17, 1/26, 1/30, 2/12 2300
Номер на 3 особи двокімнатний: душ, гаряча вода, холодильник, телевізор, кондиціонер, балкон. Корпус/номер: 6/11 2000
Номер на 3 особи двокімнатний: душ, гаряча вода, холодильник, телевізор, віконний кондиціонер. Корпус/номер: 1/7, 1/27 1900
Номер на 3 особи однокімнатний: душ, гаряча вода, холодильник, кондиціонер, телевізор, балкон. Корпус/номер: 6/1, 6/4 1800
Номер на 2 особи однокімнатний: душ, гаряча вода, холодильник, кондиціонер, телевізор, балкон. Корпус/номер: 6/5 1400
Проживання в номері на 2 особи однокімнатне: душ, холодильник, телевізор, гаряча вода, балкон. Корпус/номер 6/2, 6/6, 6/7, 6/8, 6/14 1200
Додаткове проживання на 1 особу 100
Доплата за покращене 3-разове харчування 50
← →
У розрахунку на одну добу на одного відпочиваючого з триразовим стандартним харчуванням (однокімнатні номери стандарт на 2, 3, 4 особи)
Проживання в номері (санвузол, душ, холодильник) 520 грн. з чол. / Добу. зі стандартним харчуванням
Проживання в номері (душ, гаряча вода, умивальник, холодильник, санвузол на 2 кімнати /блок/, балкон). Корпус №6/3 поверх 440 грн. з чол. / Добу. зі стандартним харчуванням

1. Харчування (комплексне 3-разове стандартне) - 250 грн. з особи/добу.
2. Харчування покращене (комплексне 3-разове) - 300 грн. з особи/добу.
3. Доплата за покращене 3-разове харчування - 50 грн. з 1 особу.

Адреса та телефони бази відпочинку "Меліоратор"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка, вул. Набережна, 30

Телефони: +38(050)396-47-41; +38(055)343-65-09; +38(055)345-01-38

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото: територія бази відпочинку "Меліоратор" на Арабатській стрілці

Відео

Не підходить ця база відпочинку? Дивіться інші варіанти на Арабатці:

Загальний каталог дивіться за посиланням → Всі готелі Арабатської стрілки

Поїздки на море з вашого міста → Приватні маршрутки на Арабатку