Дитячий табір «Сокіл», сел. Генгірка

Дитячий табір Сокіл у Генічеській Гірці

Дитячий табір "Сокіл" розташований на косі Арабатська стрілка, в курортному селищі Генгорка на першій береговій лінії. У табору дуже велика зелена територія, з красивими алеями, уздовж яких ростуть величезні тополі, акації, декоративні чагарники та кущі троянд. Є власний піщаний пляж, на якому передбачені тіньові навіси, кабінки. для перевдягання, туалети, фонтанчики з питною водою та спостережний пост. Територія цілодобово охороняється працівниками служби охорони.

Варіанти розміщення

Діти проживають у капітальних цегляних двох та триповерхових корпусах, які перебувають у тіні дерев. У упорядкованих кімнатах є ліжка, тумбочки, шафи і вішалки для одягу. Туалети розташовані на поверсі, а літній душ на території табору.

Харчування

У дитячому таборі «Сокіл» організовано п'ятиразове харчування. Меню складається дієтологами, для дітей готують професійні кухарі. У меню завжди є велика кількість овочів, фруктів, різної зелені, а також риби, м'яса, кисломолочних продуктів та гарячої випічки. Усі страви готуються виключно із свіжих продуктів на чистій артезіанській воді.

Сервіс, інфраструктура

На території табору «Сокіл» є футбольний стадіон, спортивний майданчик, багатий, танцювальний майданчик, дискотека, кінотеатр. Працюють кімнати з гуртками за інтересами, є власний медпункт із кваліфікованим медичним персоналом. З дітьми займаються досвідчені вихователі, вожаті та спортивні інструктори, за купанням дітей у морі завжди стежить матрос-рятувальник. Тут завжди панує весела та доброзичлива атмосфера, щодня проводяться культурно-масові заходи, танцювальні та пісенні конкурси, спортивні змагання, концерти, ігри. Діти заводять тут нових друзів і набираються сил та життєвої енергії на весь наступний рік.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Сокіл"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік.

Адреса та телефони дитячого табору "Сокіл"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка, вул. Набережна, 47

Телефони: +38(05534)5-01-37; +38(095)362-91-01

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Сокіл" на Арабатській стрілці