Дитячий табір «Приморський», сел. Щасливцеве

Дитячий табір Приморський у Щасливцеве

Дитячий табір «Приморський» розташований на узбережжі Азовського моря у селищі Щасливцеве. Це селище з найчистішою екологією, тут немає жодних заводів та виробничих підприємств, які б забруднювати довкілля. А чисте морське повітря, яке насичене киснем, озоном, солями брому, хлору та йоду – сприятливо впливає на дитячий організм

Табір має свою зелену паркову територію, площею 6,5 гектара та власний піщаний пляж довжиною 400 метрів. Пляж обладнаний тіньовими навісами, душовими та кабінками. для перевдягання. Для бажаючих вгамувати спрагу обладнані фонтанчики з питною водою. "Приморський" працює з червня по вересень.

Варіанти розміщення

На території дитячого табору знаходяться вісім двоповерхових капітальних корпусів, у яких розташовані великі та світлі кімнати з просторими верандами. Кімнати розраховані на проживання 4-х осіб. У кожній кімнаті є ліжка, тумбочки, стільці, шафа для одягу. Зміна постелі та рушників проводиться регулярно. У кожному крилі корпуси знаходяться кімнати освітян. У таборі проводиться цілодобова подача гарячої та холодної води із власної артезіанської свердловини. Номерний фонд здатний розмістити одночасно 432 особи.

Харчування

Організовано 5-разове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря). Меню включає молочні, м'ясні, рибні страви, свіжі овочі і фрукти, соки. Все меню збалансовано відповідно до вимог дієтологів, а всі продукти проходять ретельний контроль з боку адміністрації табору.

Сервіс, інфраструктура

Танцювальний майданчик, столи для настільного тенісу, спортивний майданчик з турниками та брусами, футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики, дитячий майданчик з гойдалки. Також є кімнати для занять у гуртках за інтересами, медичний пункт.

Медичне обслуговування: є власний медичний пункт із ізолятором, який відповідає всім медичним та санітарним нормам. У штаті працюють висококваліфіковані лікарі та медсестри.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Приморський"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Ціна путівки на сезон 2021:
1 та 5 зміни: 6 800 грн. за 17 днів
2, 3, 4 зміни: 7 140 грн. за 17 днів

Перелік необхідних документів:

  • У ДУОО приймаються діти віком від 6 до 16 років (шкільного віку);
  • Обов'язковою є наявність ксерокопії свідоцтва про народження дитини;
  • Довідка з лікувального закладу про стан здоров'я (форма 079/У);
  • Довідка з лікувального закладу про епідооточення;
  • Випис з картки щеплень (в т.ч. вказівка дати останнього щеплення), а саме: БЦЖ (щеплення від туберкульозу, щонайменше 1); АКДС (щеплення від кашлюку, дифтерії, правця); Поліомієлітне щеплення (ІПВ, ОПВ); КПК ("Пріорікс") - щеплення проти кору, епідпаротиту та краснухи.

Адреса та телефони дитячого табору "Приморський"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Щасливцеве, вул. Набережна, 16

Телефони замовлення путівок: +38(098)161-61-00; +38(098)161-61-01; +38(098)161-60-11

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Приморський" на Арабатській стрілці