Дитячий табір «Орлятко», сел. Генгірка

Дитячий табір Орлятко у Генічеській Гірці

Дитячий табір «Орлятко» запрошує хлопців провести веселі літні канікули на Азовському узбережжі. Комплекс знаходиться на косі Арабатська стрілка (5 км), у курортному селищі Генічеська Гірка, недалеко від міста Генічеськ. Відпочинок у нашому дитячому таборі в Генгірці – це чудова можливість для кожної дитини насичено, цікаво та весело провести час, завести нових друзів, а також оздоровитися та зміцнити здоров'я на цілий рік. Тут на хлопців чекає привітний прийом, тепле і дрібне море, ласкаве сонечко, цілюще морське повітря, безпека, турбота, різноманітні розважальні заходи. Що важливо, вартість путівки до дитячого табору доступна практично кожній родині.

Територія: дитячий табір «Орлятко» в Генгірці – це величезна, зелена впорядкована територія закритого типу. Інфраструктура комплексу включає спальні корпуси, велику їдальню, спортивні та дитячі майданчики. Численні чагарники та дерева, висаджені тут, насичують повітря цілющими фітонцидами, роблячи територію табору природним інгалятором.

Варіанти розміщення

Діти розміщуються в затишних кімнатах місткістю від 4-х до 7-ми людей. У кожній кімнаті є ліжка, тумбочки, шафа для одягу. Умивальники та туалети знаходяться на поверсі. Душові розташовані біля. Гаряча та холодна вода подається цілодобово.

Харчування

У своїй їдальні табору організовано комплексне п'ятиразове харчування. Страви різноманітні, у раціоні завжди присутні соки, свіжі овочі та фрукти. Для дітей готують професійні кухарі.

Сервіс, інфраструктура

Дітям у таборі «Орлятко» не доведеться нудьгувати! Протягом усієї зміни хлопці стануть учасниками насиченої захоплюючої програми, яка включає спортивні змагання, конкурси, дискотеки, концерти, театральні інсценування та багато іншого. Велике задоволення дітям принесе пляжний відпочинок на Азовському морі. Оздоровчий табір «Орлятко» має в своєму розпорядженні власним піщаним пляжем поряд із корпусами. Тут хлопці засмагають, грають, утворюють фігури з піску, купаються в морі під наглядом керівників плавання.

За здоров'ям дітей стежать лікар-педіатр та медична сестра, які завжди готові надати своєчасну медичну допомогу. На території табору постійно працює медпункт. Прямо з території дитячого табору є вихід на власний піщаний пляж, обладнаний тіньовими навісами та вежами спостереження. Купання в морі здійснюється 2 рази на день під наглядом інструкторів із плавання.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Орлятко"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Вартість путівки на 2021 рік з 5-разовим харчуванням становить 350 грн. на добу.

У вартість дитячої путівки входить: проживання, харчування, користування інфраструктурою дитячого табору. Можливі зміни у цінах. Телефонуйте за наведеними нижче телефонами.

Адреса та телефони дитячого табору "Орлятко"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка, вул. Набережна, 44

Телефони: +38(050)612-57-81; +38(096)477-75-19

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Орлятко" на Арабатській стрілці

Відео