Дитячий табір «Івушки», сел. Щасливцеве

Дитячий табір Івушки у Щасливцеве

Дитячий табір "Івушка" розташований на березі Азовського моря - на піщаній косі Арабатська стрілка Азово-Сиваського національного природного парку в курортному селищі Щасливцеве за 20 км від міста Генічеськ. Пляж: піщано-черепашковий, обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, літніми душовими. Море прогрівається до 30 градусів, плавне збільшення глибини, дно піщане.

Варіанти розміщення

За 50 метрів від берега моря на зеленій тінистій території розташовані 2-х та 3-х поверхові цегляні корпуси, кімнати на 5 осіб, зручності (умивальник, туалет) на поверсі. Кількість місць – 450. Душові: поруч із житловими корпусами в окремій будівлі (гаряча вода щодня за графіком). Водопостачання: власна артезіанська свердловина, холодна вода постійно, гаряча вода - щодня за графіком у окремо розташованих душових.

Харчування

5-ти разове. Сніданок, обід, фруктовий полудень, вечеря, друга вечеря (чай/сік/какао + своя випічка), щоденно овочі за сезоном.

Сервіс, інфраструктура

Клуб з кінозалом та сценою, бібліотека, гурткові приміщення, танцювальний майданчик, футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, тенісні столи, альтанки. Територія освітлена та охороняється. Культурно-виховна програма насичена різноманітними конкурсами, заходами, іграми, дискотеками, спортивними змаганнями, працюють гуртки з інтересам. Медичний корпус працює цілодобово, є обладнані ізолятори, цілодобово чергує машина швидкої допомоги, у разі потреби дитину госпіталізують. у лікарню м. Генічеська. Працюють спортивні секції: футбол, баскетбол, плавання (навчання).

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Івушки"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. За отриманням додаткової інформації звертайтеся за телефонами табору "Івушки".

Тривалість відпочинку: 1-а зміна – 19 днів, 2-а, 4-та зміни – 21 день.

Адреса та телефони дитячого табору "Івушки"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Щасливцеве

Телефон: +38(05534)5-83-93

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Івушки" на Арабатській стрілці