Дитячий табір ім. Іллюші Кулика, сел. Генгірка

Дитячий табір імені Іллюші Кулика у Генічеській Гірці

Літній табір імені Іллюші Кулика розташований на самому початку Арабатської стрілки, на узбережжі Азовського моря. Тут створені всі умови для оздоровлення та зміцнення здоров'я. Табір запрошує на відпочинок дітей та пропонує сімейний відпочинок. Рекомендований вік – від 6 до 16 років. Є номери класу «Стандарт» та «Економ».

Біля табору закрита територія, що висвітлюється у нічний час. На території багато зелені, дерев, декоративних чагарників та квіткових клумб. Уздовж алей розташовані лавочки, на яких можна відпочити в тіні дерев спекотним літнім днем.

Варіанти розміщення

Сім одноповерхових житлових корпусів, кожен із яких розрахований розміщення 40 людина, тобто. один загін. Корпуси цегляні з дерев'яними підлогами. Кімнати розраховані на 7–10 осіб. У кімнатах є ліжка, тумбочки, шафи для одягу, дзеркала. Зміна постелі в кімнатах проводиться 1 раз на 7 днів. На території працює пральня. Спальні корпуси розташовані за 50 метрів від берега моря. Душові, туалети та умивальники знаходиться на вулиці. Подача гарячої та холодної води проводиться цілодобово. Номерний фонд здатний ухвалити 280 осіб.

Харчування

Організовано п'ятиразове комплексне харчування. Їдальня розрахована на 400 місць. Меню збалансоване дитячими дієтологами, різноманітне та насичене вітамінами. Усі страви готуються виключно із свіжих продуктів, за якістю страв стежить адміністрація табору.

Сервіс, інфраструктура

Футбольне поле, баскетбольний та волейбольний майданчики, ігровий павільйон, безліч спортивного інвентарю. Є також шахи, шашки, бадмінтон, ракетки для тенісу, гімнастичні снаряди. Є клуб на 300 осіб, танцювальний майданчик, кімнати для творчості.

Дозвілля дітей: спортивні ігри, теніс, різноманітні гуртки творчості, спортивний майданчик. Постійно проводяться денні та вечірні розважальні програми, спортивні заходи, конкурси та концерти із запрошенням артистів та музикантів. Організовуються туристичні поїздки до заповідника Асканія-Нова та визначних пам'яток Приазов'я.

Медицина: працює медпункт із кваліфікованим персоналом та автомобілем швидкої допомоги. Медичні працівники чергують цілодобово, є стаціонарний ізолятор на 12 осіб.

Пляж: власний піщаний, який знаходиться за дві хвилини ходьби від корпусів. Обладнаний тіньовими навісами та стаціонарним рятувальним постом, який оснащений засобами порятунку та надання першої допомоги. Купання дітей відбувається під суворим наглядом вихователів, медичних працівників та матроса-рятувальника. На пляжі розташовані фонтанчики з очищеною питною водою.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір ім. Іллюші Кулика

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Номери від 100 грн/добу.

Можливий відпочинок організованими групами, відпочинок сімей із дітьми.

Адреса та телефони дитячого табору імені Іллюші Кулика

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка

Телефони: +38(050)751-23-91; +38(066)525-80-28; +38(05534)5-55-02

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору ім. Іллюші Кулика