Дитячий табір «Дніпро», сел. Щасливцеве

Дитячий табір Дніпро у Щасливцеве

Дитячий табір «Дніпро» запрошує провести літні канікули на Азовському морі! Табір розташований на 1-й береговій лінії на узбережжі Азовського моря, за курортним селищем Щасливцеве. Одночасно дитячий оздоровчий комплекс «Дніпро» може ухвалити у зміну 300 дітей. Тут працює дружний та привітний колектив – досвідчені вожаті та вихователі, керівники гуртків та фізруки. Усі педагоги з вищою освітою, основним завданням яких є гуманне всебічне виховання та розвиток дітей.

Розташування: триповерхові капітальні корпуси на прибережній території площею 3,17 га., 40% якої займає доглянута паркова зона. Корпуси знаходяться у 200м. від берега Азовського моря, 300 м. від раптових озер та 450 м. від «Гарячого джерела»!

Варіанти розміщення

Кімнати розраховані на 3-4 та 5-6 осіб, залежно від корпусу. В кімнатах нові дерев'яні ліжка, тумбочки, шафи для одягу, вихід на балкон. На кожному поверсі розташовані кімнати вихователів. Туалети та умивальники (хлопчики-дівчата) знаходяться в кінці коридору. Душові з водою, що нагрівається - на поверхах і території.

Водопостачання: холодна вода цілодобово, гаряча за графіком. Своя артезіанська свердловина із водонапірною баштою.

Харчування

П'ятиразове збалансоване харчування - сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. Прийоми їжі виробляються одну зміну, у власній їдальні на 300 місць. Простора їдальня, має два окремі зали та оснащена необхідним кухонним обладнанням. Щодня у дитячому меню різноманітні страви, молочні продукти та сезонні овочі та фрукти.

Сервіс, інфраструктура

Будинок культури на 300 місць, кінозал, настільний теніс, спортивний майданчик з турниками, драбинками. Також є футбольне поле, волейбольний майданчик, баскетбольний майданчик, дитячий майданчик, кімнати для занять гуртків, медпункт.

На території дитячого оздоровчого комплексу працює магазин із предметами першої необхідності, прохолодними напоями, морозивом, солодощами та фруктами.

Пляж: ДОК «Дніпро» має власний піщаний пляж, обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання, питним фонтаном. Купання в морі здійснюються під наглядом вихователів, плаврука та медичного працівника.

Розваги: для різноманітності дитячого дозвілля розроблено насичену розважальну програму. Упродовж зміни організовуються тематичні заходи, конкурси, ігри, квести, кіносеанси, дискотеки, прогулянки, зустрічі, свята та інші культурно-масові заходи. Також проводяться заняття у гуртках та секціях за інтересами, влаштовуються спортивні та туристичні змагання. Дітям не доводиться нудьгувати!

Медичне обслуговування: ДОК «Дніпро» має свій медпункт із ізолятором, який відповідає всім санітарним нормам. Медичне обслуговування здійснюють кваліфікований лікар та медсестра.

Охорона: територія дитячого табору закрита для сторонніх та охороняється цілодобово.

Батькам та гостям: на території табору є база для дорослих на 60 місць. Кімнати розраховані на розміщення від 2 до 5 осіб.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Дніпро"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Вартість проживання у 2021 році – 330 грн/день.
Вартість проживання для спортсменів – 280 грн./добу.
Путівка на 21 день коштує 6 930 грн.

  • 1 зміна: 08.06-29.06 (21 день) – спортивна зміна
  • 2 зміна: 01.07-21.07 (21 день) - дитяча
  • 3 зміна: 29.07-18.08 (21 день) - дитяча
  • 4 зміна: 19.08 і до кінця серпня – спортивна

У вартість путівки входить: розміщення, п'ятиразове харчування, обслуговування персоналом згідно програми ДОЛ, прання та дрібний ремонт дитячого одягу, медичне обслуговування.

Рекомендовані вік: від 7 до 17 років.

Адреса та телефони дитячого табору "Дніпро"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Щасливцеве, вул. Набережна, 12

Телефони замовлення путівок: +38(096)215-48-18 та +38(050)139-11-42- дитячий відпочинок.;
+38(095)117-11-63 та +38(067)933-38-50 - відпочинок для батьків.

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Дніпро" на Арабатській стрілці