Дитячий табір «Дельфін», сел. Генгірка

Дитячий табір Дельфін у Генічеській Гірці

Дитячий табір "Дельфін" знаходиться на початку коси Арабатська стрілка в курортному селищі Генгорка на першій береговій лінії від моря. Територія є зеленою парковою. зону, на якій розташовані 2-поверхові цегляні корпуси. Парк засаджений квітковими клумбами, декоративними чагарниками та деревами. Цілодобова охорона є гарантією спокійного та безпечного відпочинку ваших дітей. Табір працює з червня по серпень і приймає дітей віком від 6 до 14 років.

Варіанти розміщення

Ліжковий фонд дитячого табору «Дельфін» налічує 240 ліжко-місць. Для поселення пропонуються одноповерховий та двоповерхові корпуси, які розраховані на 80 осіб. У холі корпусів є телевізор, номери розраховані на 3-х та 4-х осіб. Зручності для номерів на поверсі. У номерах встановлені ліжка, тумбочки, вішалки, шафа для ліжка. одяг, дзеркало. Прибирання проводиться щодня, зміна постільної білизни кожні 7 днів.

Харчування

У таборі організовано п'ятиразове харчування. Їдальня розрахована на 200 місць, працює обслуговуючий персонал. Меню складається дієтологами та добре збалансовано. У меню є свіжі овочі, фрукти, м'ясо, риба, молочна продукція. Усі страви готуються лише із свіжих продуктів.

Сервіс, інфраструктура

Танцювальний майданчик, кінозал, бібліотека, спортивний майданчик, футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчик. За кілометр розташована водолікарня. Є спеціально обладнані кімнати для гуртків за інтересами. У таборі проводяться різноманітні спортивні та розважальні заходи, всі діти активно беруть участь у культурного життя, заводять нових друзів

Пляж: Табір «Дельфін» має свій власний піщано-черепашковий пляж, який обладнаний навісами від сонця, душовими, кабінками для перевдягання, спостережною вежею та рятувальною. станцією. Купання дітей проводиться під постійним наглядом вихователів та матроса-рятувальника. Цілодобово працює медпункт.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Дельфін"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. За отриманням додаткової інформації звертайтесь за телефонами табору "Дельфін".

Адреса та телефони дитячого табору "Дельфін"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка, вул. Набережна, 52

Телефони: +38(050)810-15-66; +38(05534)94-50-4

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Дельфін" на Арабатській стрілці