Дитячий табір «Альбатрос», сел. Стрілкове

Дитячий табір Альбатрос у Стрілковому

Дитячий табір "Альбатрос" має власний піщаний пляж (дрібна черепашка) у першій береговій лінії. Обладнаний тіньовими навісами, кабінками для перевдягання та душовими. Діти розміщуються в 2-х і 1-поверхових корпусах. Зручності (туалет, умивальник, душ) на поверсі. У кімнатах: ліжка, тумбочки, шафа для зберігання речей. У таборі є свій великий медпункт із ізолятором, який відповідає всім медичним та санітарним нормам. Медичне обслуговування здійснюють кваліфіковані лікарі та медсестри.

Харчування

Діти харчуються 5 разів на день – сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. Обов'язковим у меню є чергування молочних, м'ясних та рибних страв, приготовлених відповідно до стандартами харчування дітей у таборі, а також соки та свіжі сезонні фрукти. Збалансоване меню складено дитячими дієтологами згідно з вимогами, і щоденно контролюється лікарем педіатром.

Сервіс, інфраструктура

Спортивний майданчик (футбол, волейбол, баскетбол), дитячий майданчик. У будинку творчості та на танцювальному майданчику «Мушля» проводяться свята, театральні вистави, ігротеки та дискотеки. У кінозалі щодня демонструються фільми чи мультфільми.

ЦІНИ на путівки 2023 у дитячій табір "Альбатрос"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік. Нижче наведено вартість путівки в останньому робочому сезоні.

Ціна путівки на сезон 2021:
1 та 5 зміни: 6 800 грн. за 17 днів
2, 3, 4 зміни: 7 140 грн. за 17 днів

Перелік необхідних документів:

  • У ДУОО приймаються діти віком від 6 до 16 років (шкільного віку);
  • Обов'язковою є наявність ксерокопії свідоцтва про народження дитини;
  • Довідка з лікувального закладу про стан здоров'я (форма 079/У);
  • Довідка з лікувального закладу про епідооточення;
  • Випис з картки щеплень (в т.ч. вказівка дати останнього щеплення), а саме: БЦЖ (щеплення від туберкульозу, щонайменше 1); АКДС (щеплення від кашлюку, дифтерії, правця); Поліомієлітне щеплення (ІПВ, ОПВ); КПК ("Пріорікс") - щеплення проти кору, епідпаротиту та краснухи.

Адреса та телефони дитячого табору "Альбатрос"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Стрілкове, вул. Берегова 5

Телефони замовлення путівок: +38(098)161-61-00; +38(098)161-61-01; +38(098)161-60-11

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото дитячого табору "Альбатрос" на Арабатській стрілці

Відео