Пансіонат «Комфортний», сел. Генгірка

Пансіонат Комфортний у Генічеській Гірці

Готельний комплекс «Комфортний» - це комфортабельний, дуже затишний комплекс у Генгірці на косі Арабатська стрілка. Готель має прямий вихід до моря, а власний обладнаний пляж завжди чистий. Спеціалізація комплексу – це сімейний відпочинок. Тут все влаштовано таким чином, щоб ви змогли отримати максимум комфорту та сервісу, та провели свій відпочинок із незабутніми враженнями.

Більш детально з інформацією про готель ви можете ознайомитись на офіційному сайті, дивіться посилання під описом.

Варіанти розміщення

Комплекс «Комфортний» пропонує для розміщення номери двох типів: корпуси для цілорічного (міжсезонного) відпочинку та номери для літнього відпочинку. Всі номери з вигодами номері, холодильником, телевізором та кондиціонером.

Харчування

У кафе готельного комплексу "Комфортний" можна замовляти комплексне харчування. Тут великий вибір страв зі свіжих овочів, м'яса, морської риби, а також риби, яку ми вирощуємо у власному ставку на території комплексу. Передбачено можливість спеціального дієтичного харчування та індивідуального харчування для маленьких дітей. У барі також великий асортимент чаю, кави, морозива, свіжих соків, прохолодних напоїв, пива та ін. При бажанні ви можете замовити доставку їжі в номер.

Сервіс, інфраструктура

Красива зелена територія з великою кількістю насаджень, доглянутим газоном, кафе, більярдна, пляж, сауна з басейном, дитячий майданчик, мангал з альтанкою. Крім того, є настільний теніс, прасувальна дошка та праска, доступ до мережі Інтернет Wi-Fi. Можливі організації екскурсій визначними пам'ятками Арабатської Стрілки, Криму, у заповідник «Асканія-Нова», а також прогулянки на аероглісерах Сивашем.

ЦІНИ на відпочинок 2023 в пансіонаті "Комфортний"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік.

Адреса та телефони пансіонату "Комфортний"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка, вул. Азовська, 38-А

Телефони: +38(099)187-49-54; +38(068)160-98-75; +38(063)486-94-26

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото пансіонату "Комфортний" на Арабатській стрілці

Відео

Не підходить цей пансіонат? Дивіться інші варіанти на Арабатці:

Загальний каталог дивіться за посиланням → Всі готелі Арабатської стрілки

Поїздки на море з вашого міста → Приватні маршрутки на Арабатку