Водолікарня «Гаряче Джерело», сел. Генгірка

Водолікарня Гаряче Джерело у Генічеській Гірці

Водолікарня «Гарячий Джерело» використовує природну термальну воду зі свердловини. Глибина свердловини складає 1600 метрів. Температура води 40-42 °С. Це слабо-лужна, йодо-бромна, хлоридо-натрієва вода. Водолікарня «Гарячий джерело» має висновок Одеського інституту курортології про лікувальні властивості та застосування термальної води для лікування багатьох захворювань, а також для оздоровлення пацієнтів у профілактичних цілях. Властивості мінеральної води високо оцінені Московським Центральним науково-дослідним інститутом курортології та фізіотерапії.

Лікування: Відпочиваючі, що прибули на водолікування, проходять попередній огляд лікарів, і якщо немає протипоказань, то до послуг пацієнтів лікарня «Гаряче Джерело» надає ванни, басейн підводно-вертикального витягу для лікування хребта та великих суглобів. Тут працюють кваліфіковані лікарі та масажисти, які чудово володіють методикою класичного масажу.

Встановлено, що прийом ванн має протизапальну, знеболювальну, спазмолітичну дію, прискорює процеси відновлення пошкоджених тканин, нормалізує стан периферичної та вегетативної нервової системи. Наявність у воді брому дає хороший результат у лікуванні вегетативно-судинних дистоній, астенічних та неврозоподібних станів. Хороші результати спостерігаються у хворих на псоріаз.

Курс лікування у водолікарні «Гарячий Джерело» складається з 6-18 процедур. Все залежить від стану пацієнта та результатів впливу води на організм. Рекомендований термін повторного курсу лікування – через 3-12 місяців.

Варіанти розміщення

Водолікарня працює в амбулаторному режимі і житлом з харчуванням не забезпечує. Приймати приїжджих вона починає з травня до жовтня. Поселитись ви зможете на базах відпочинку, які розташовані поблизу, а також у приватному секторі.

ЦІНИ на послуги водолікарні "Гарячий Джерело"

На даний момент немає можливості отримати ціни на 2023 рік.

Вартість лікування та процедур, а також іншу додаткову інформацію дізнавайтеся за телефонами водолікарні.

Адреса та телефони водолікарні "Гаряче Джерело"

Адреса: Україна, Херсонська область, Генічеський район, коса Арабатська стрілка, Генічеська Гірка, вул. Набережна, 60

Телефони: +38(055)345-01-92; +38(050)154-81-99; +38(095)179-68-54

Просимо повідомляти, що ви дзвоните з сайту Лови Літо!

Фото водолікарні "Гаряче Джерело" в Генгірці

Не підходить це місце? Дивіться інші варіанти на Арабатці:

Загальний каталог дивіться за посиланням → Всі готелі Арабатської стрілки

Поїздки на море з вашого міста → Приватні маршрутки на Арабатку